Projektowanie ogrodów Aranzacja oświetlenia Układanie kostki brukowej

KOSZENIE TRAWNIKÓW

Specjalizujemy się w tradycyjnym i artystycznym przycinaniu trawy i roślin.

Przycinanie trawy

Mimo dużych projektów, zajmujemy się nawet zwykłym koszeniem trawy. W tej ofercie znajdziesz :

  • Koszenie trawy tradycyjne (kosiarka)
  • Koszenie trawy przy użyciu specjalistycznych maszyn
  • Wertykulacja trawy
  • Docinanie trawy
  • Przesiewanie/Posiewanie trawy

Dobieramy sprzęt odpowiednio pod rozmiar posesji. W naszym asortymencie znajdują się kosiarki, traktorki, nożyce itp. Uwzględniając porę roku, troszczymy się również o ochronę trawy przed  wysuszeniem lub wyniszczeniem przez warunki atmosferyczne. Usuwamy z trawnika wszystkie przeszkody (kamienie, gałęzie itp.) Dzięki profesjonalnemu sprzętu docieramy do każdego zakamarka ogrodu dzięki czemu masz pewność, że Twój trawnik będzie równiutki. Masz możliwość wybrania skali przycięcia (od 1 cm do 20 cm w zależności od Trawy / mierzymy co centymetr). Systematyczne przycinanie trawy prowadzi do pięknego i zadbanego trawnika oraz wyniszczania chwastów.  Specjalne materiały i operację pomogą nam aby Twój trawnik był zielony przez cały rok. Zobacz Naszą ofertę!

GWARANCJA JAKOŚCI

Jeśli marzy Ci się bajeczny ogród, trafiłeś w idealne miejsce! Zaufało nam już setki klientów. Podchodzimy do sprawy profesjonalnie i bez żadnych wpadek.

Wieloletnie Doświadczenie

Kilkanaście lat dążenia do perfekcjonizmu, Masa godzin spędzonych nad setkami projektów, umożliwiły Nam maksymalny rozwój firmy.